Benim Üniversitelerim

Benim Üniversitelerim en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla online sipariş verin, Benim Üniversitelerim ayağınıza gelsin! Basım Dili Türkçe. Kapat. Benim Üniversitelerim.

Responsive image
YAZAR
Maksim Gorki
DOSYA BOYUTU
3,40 MB
YAYIN TARIHI
2017
DIL
Türkçe
ISBN
9786052022177

PDF formatında Benim Üniversitelerim. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Benim Üniversitelerim kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


Okumayı ve araştırmayı çok seven Maksim Gorki, üniversiteyi kazanmasıyla birlikte Kazan’a yerleşir. Gençlik yıllarında oldukça acı çekmiş olan Gorki, hayatın gerçekliği ve içinde bulunduğu acı içerisinde, toplumcu gerçekçi bakış açısını oluşturmuştur.Bununla birlikte üniversiteyi okurken, gizli, halkçı ve ihtilalci örgütlere katılmış olmasını, bu topluluklardaki acemiliklerini, renkli, zor ve acı dolu yıllarını bu eserde dile getirmiştir. (Tanıtım Bülteninden)   


Benim Üniversitelerim Gorki'nin Çocukluğum ve Ekmeğimi Kazanırken'den sonra hayatını anlattığı 3. ve son kitabıdır. İlk başta okuma azmiyle üniversiteye başladı gibi görünse de üniversite için gittiği...