İndiana

Serinin 2021 yılında gösterime girecek filminin tam adı şu anda belli olmamakla birlikte şimdilik Indiana Jones 5 olarak isimlendirme yapıldığından da bahsetmek gerekiyor.

Responsive image
YAZAR
George Sand
DOSYA BOYUTU
10,82 MB
YAYIN TARIHI
2008
DIL
Türkçe
ISBN
9789753295970

İndiana harika bir kitap. Bu kitabın yazarı George Sand. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve George Sand'den İndiana kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


Indiana'nın umutsuzluğu âşığının kalbinde kibir dolu bir istek uyandırmıştı. Onu, aşkını kaybetmekten bu kadar ürkmüş, bu kadar çekingen, ... gelecekle ilgili koyacağı kuralları kabul etmeye bu kadar gönüllü görünce, ... kendini kaybettiren bir öfkeyle kollarına aldı ve göğsüne yasladı. Indiana güçsüz bir çocuk gibi boyun eğdi ve dudaklarını hiç direnmeden ona bıraktı....Raymond, "Artık ne köleniz ne de eşinizim. Sizi delice seven ve kollarında tutan hain, tutkulu, zalim ... bir adamdan başka bir şey değilim. Güven veren, tatlı sözlerle nefsimi kontrol altında tutabilirdiniz.... Fakat tutkularımı tahrik ettiniz. Düşüncelerimi alt üst ettiniz. Şimdiyse artık mutlu etmeniz gerekiyor..." dedi.Indiana... aşka rağmen reddetmek istediği bu adama yenik düşmeye hazırdı... "Bana karşı güç uygulayabilecek misiniz?" diye sordu.Raymon... "Asla!" diye haykırdı. "Seni sana rağmen elde etmektense ölmeyi tercih ederim!"Gorge Sand'ın 1832'de yazdığı Indiana, romana adını veren kadın kahramanın kendisini mutsuz bir evliliğe bağlayan katı kurallara direnişinin ve gerçek aşkı arayışının öyküsü...Sayfa Sayısı: 360Baskı Yılı: 2008Dili: TürkçeYayınevi: Oğlak Yayıncılık 


However, Indiana ranks much better in terms of numbers and population density. Indiana Gender and Religion Statistics. The median age of the Indiana population is 37.4 years of age.