Dar Kapı

Ve böyle bir dönemde yeni bir hayatı, yeni bir aşkı kazandığımız anda da, geleceğimize giden yolda yeni bir dar kapı örmeye başlarız. Ne yapmalıyız? Dar kapılardan nasıl geçmeliyiz?

Responsive image
YAZAR
Andre Gide
DOSYA BOYUTU
3,35 MB
YAYIN TARIHI
2009
DIL
Türkçe
ISBN
9789752639249

Dar Kapı harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Andre Gide. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Andre Gide'den Dar Kapı kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


Hayatın biricik anlamı olacak kadar derin bir aşkın trajediye dönüştüğü Dar Kapı'da sorgulanan, erdeme giden yolun zorluğudur. Jerome bütün erdemlerini aşkıyla ayakta tutarken, Alissa gerçek erdemin her şeyden arınmış olması gerektiğine inanır.Fedakârlık nedir, insan aşk için nelerden vazgeçer? Peki ya ilahi aşk?.. Saflık için, Tanrı'ya tertemiz geri dönmek için, erdem olarak kabul edilen değerleri korumak için insan hayatını verebilir mi?Dar Kapı, tercihlerini zor olandan yana kullananların yaşadığı ruhsal fırtınalarını gözler önüne sererken, Nobel Edebiyat Ödüllü André Gide, çarpıcı üslubuyla okuru derinden etkiliyor.(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 160Baskı Yılı: 2016Dili: TürkçeYayınevi: Timaş Yayınları 


andre gide dar kapı. aramanızda 14 adet ürün bulundu. Akıllı Sıralama. pastoral senfoni dar kapı andre gide n79. 5,45 TL. Hemen AL. jeep (167631). dar kapı - andre gide.