Rektör Prof. Dr. Cebrail Melek ve Korkunç Düşleri

200 TL ve üstü alışverişlerde 20 TL indirim kuponu: Akakcedr20StoktaSon güncelleme: Bugün 07:59 D&R. Kargo dahil en ucuz13,10 TL Ücretsiz kargoWorld /3 %0Axess /3 %0Satıcıya Git. Rektör Prof.

Responsive image
YAZAR
Çetin Yetkin
DOSYA BOYUTU
7,38 MB
YAYIN TARIHI
2013
DIL
Türkçe
ISBN
9786055785529

Rektör Prof. Dr. Cebrail Melek ve Korkunç Düşleri harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Çetin Yetkin. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Çetin Yetkin'den Rektör Prof. Dr. Cebrail Melek ve Korkunç Düşleri kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


Bir ülkenin gelişmişliği hiç kuşkusuz en başta o ülkenin üniversitelerinin düzeyine bağlıdır. Türkiye'de ise ne yazıktır ki son dönemlerde bilinen nedenlerle üniversitelerimiz çoğunlukla bu gerçeği adeta tersinden ve olumsuz yönde kanıtlamışlar. Hattâ zaman zaman yüksek eğitim kurumlarımızda tanık olunan bazı gelişmeler, bir yandan acıklı, bir yandan gülünç boyutlara varıyor. Yani ortaya bir "acıklı güldürü" çıkıyor.İşte, Prof. Dr. Çetin Yetkin, üniversitelerimizde bir öğretim üyesi olarak pek çok kez tanık olduğu bu durumu Rektör Prof. Dr. Cebrail Melek ve Korkunç Düşleri adlı kitabında bir roman havasında sunuyor; gülünç ama aynı zamanda üzücü yönleriyle...Okuduğunuzda siz de "güleriz ağlanacak halimize" diyeceksiniz...Sayfa Sayısı: 94Baskı Yılı: 2013Dili: TürkçeYayınevi: Gürer Yayınları 


...ve Korkunç Düşleri yorumları ve incelemeleri, kitaptan alıntılar ve sözleri, kitabı okuyanlar ve Rektör Prof. üniversitelerimizde bir öğretim üyesi olarak pek çok kez tanık olduğu bu durumu Rektör Prof.