Survivor

Designated Survivor. ABD Başkanı'nın ulusa sesleniş konuşması sırasında düzenlenen yıkıcı bir saldırının ardından kongrenin önemli isimlerinin hepsi ölür.

Responsive image
YAZAR
Doğan Satmış
DOSYA BOYUTU
1,15 MB
YAYIN TARIHI
2017
DIL
Türkçe
ISBN
9786059670715

Survivor harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Doğan Satmış. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Doğan Satmış'den Survivor kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


- ‘Yeni Türkiye’nin Rol Modeli Acun Ilıcalı'nın Sıra Dışı Hikâyesi -  Yaşamı boyunca türlü trajedilerden ve trafik kazalarından kurtulabilmiş; her durum ve her koşuldan sıyrılabilecek bir kabiliyet. Muhafazakâr ya da seküler, her siyasi atmosferde hayatta kalabilecek gerçek bir survivor. ‘Yeni Türkiye’nin eğlence dünyasından sorumlu bakanı. Muhafazakâr kitlelerin hoş görmeyeceği bir yaşamı sürdürüp, hoş görülebilen ender bir karakter. Kitlelerin neyi sevebileceğini iyi bilen bir patron. Gözü pek bir esnaf. Başarıya kestirme yollardan koşmanın, keskin virajları kıvrak bir zekayla kazasız atlatmanın ustası. Modern bir ip cambazı. Genç kitlelere, ciddi bir eğitim ve donanım sahibi olmadan yırtmanın mümkün olduğu umudunu veren yeni bir rol model. Gazeteci-yazar Doğan Satmış, Acun Ilıcalı'nın sıfırdan milyonerliğe uzanan öyküsünü araştırdı, ironik bir üslupla mercek altına aldı. (Tanıtım Bülteninden)   


Ünlüler ve gönüllüler takımlarını yöneterek survivor oyunları oynayın. Survivor oyunları pc ve akıllı cihazlarda sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Acun'a rakip olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.