Annemin Gelini Olur Musun? 1

30.75 TL. "Peki... Seninle bir oyun oynayalım. Annemi gelin hayalinden vazgeçirecek tüm özelliklere sahipsin. Düşünüyorum da annemin gelini olur musun?".

Responsive image
YAZAR
Özlem Türk
DOSYA BOYUTU
3,60 MB
YAYIN TARIHI
2017
DIL
Türkçe
ISBN
9786052006061

Bir Annemin Gelini Olur Musun? 1 kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Annemin Gelini Olur Musun? 1 kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Özlem Türk tarafından yazılmıştır.


"Annem bir gelini olsun istiyor. Ancak ben evlenmek istemiyorum, gençliğimi tek bir kadınla geçiremem. Anlarsın ya, her gece farklı bir çıtırın tadına bakmak varken tek kadına bağlı kalmak çok sık-" Aksen, "Kısa kes!" diye bir kez daha emretti. "Peki... Seninle bir oyun oynayalım. Annemi gelin hayalinden vazgeçirecek tüm özelliklere sahipsin. Düşünüyorum da annemin gelini olur musun?" Yekta'nın şu hayattan istediği tek bir şey var: Her gece farklı bir kızla hayatın tadını çıkarmak! Yekta'nın annesi Elçin'in fani hayattan istediği yegâne şey ise oğluna hanım hanımcık, istediği gibi bir gelin bulabilmek!  Hanım hanımcık gelin peşine düşen Elçin Hanım, çapkınlığın doruklarında dolaşan Yekta ve anneyi yıldırma operasyonunun kilit ismi Aksen arasında neler yaşanacak? Sizce Aksen, Elçin Hanım'ın gelini olur mu, ne dersiniz? (Tanıtım Bülteninden)   


Genel hatlarıyla eğlenceli bir kitap olan Annemin Gelini Olur musun serisinin ikinci kitap yorumunu en kısa zamanda sizlerle buluşturmayı düşünüyorum. Gelelim kitabı tavsiye eder miyim?